Květen 2010

Pózeři

11. května 2010 v 19:41
Je to prostě blbost zakládat stránky proti ostatním stylům! Hloupost odsuzovat někoho podle toho jestli má radši vážnou hudbu, elektroniku, rap, metal nebo dechovku .. je to jedno! Stejná ptákovina jako posuzovat povahu člověka podle toho, kterou zmrzlinu má nejraději. Jeden hudební styl hrají milióny kapel a každá jinak. Je hnusný rap je dobrý rap. Je hnusný metal je dobrý metal. 

Proč to ti lidé dělají? Fóra a stránky typu: ,,Pozabíjet metalisty!" ??


a) Vytváření předsudků.

Nevím, co je na tom pravdy, ale Hitler prý měl velkou zlost na Židy kvůli tomu, že dřív od jedné Židovky chytl kapavku. Prostě na ulici např. někoho zmlátí hoper. Nebo poblije metalista. Nasere se a řekne si: Chcípněte vy svině metalácký! A začne si vylévat pocity na internetu, jak je nesnáší, jak by je vystřílel atp. Vytvoří si k nim opravdovou nenávist.
    Nebo když nováček přijde na diskuzní fórum, často bývá znechucen hloupými, nic neříkajícími komentáři. To já taky. Tyto výplody ale ve valné většině šíří poźeři a jenom pózeři. Nelíbí se jim hudba, styl oblečení či tanec, pouze chtějí zapadnout do stáda, do toho co právě frčí, bejt [kůl].
Hudba nežije na internetu kde jí v zubech nosí každý jebo, ale v lidech.

b) Psychologická potřeba někam zapadnout.

Člověk se naprosto oddá hudebnímu stylu a začne agresivně napadat všechny co ho nevyznávají. Je naprosto netolerantní, nezajímá ho nic jiného než v co věří a co se líbí jemu.


Proč jebat ostatní styly, co tím docílíte?
Stejně tak ničeho nedocílíte odporováním hejtrům, ti si svoje bludy a nenávistné řeči pojedou dál a nic je nezaství.

PEACE