Červenec 2009

anti anti

1. července 2009 v 12:52 | xena_pgn
Toto je hlavně pro ty, co nenávidí hip hop, i když z něj nikdy v životě nic neslyšely, v lepším případě 50centa na Evropě 2, a podle toho si udělají představu o hip hopu jako celku. Pro ty co ho nenávidí kvůli širokým gatím, nebo pro ty, co poslouchají metal a být antihoper považují za svou povinnost a myslí si tak, že tím bojují za metal, jako třeba tento člověk http://rammsteinmv.blog.cz/0811/anti-hip-hop-nova-vlna-boj-za-metal.
Vlastně tento blog vznikl hlavně kvůli jemu, a kvůli mému zamyšlení proč je tak ,,cool'' mezi metalisty být antihiphoper, i přes to, že nevědí o tom proti čemu bojují, vůbec nic.

1) Už výše uvedený a asi nejčastější důvod je, že to jako ,,správní metalisté'' považují za svou povinnost a za boj za metal. Takže jednou pro vždy, metalisté, boj za metal není to, že budete bojovat proti stylům, o kterých nic nevíte. Atˇuž jde o hip hop nebo o cokoliv jiného. Jestli chcete za svůj styl, který vyznáváte bojovat, nedělejte sobě i metalu ostudu na antihiphopových diskuzích, kde jen dokazujete to, jak jste omezení.

2) Jako obrana proti antimetalistům. Tím ale jen dokazují, že jsou stejní jako oni. Omezení a tvrdohlavě přesvědčeni, že ,,správný'' je jen a jen styl, který poslouchají oni, bez ohledu a naprosto bez tolerance se snaží prosadit metalovou hiphopovou diktaturu po internetu. V naprosté většině případů z toho ale vyrostou.

4)Omezenost - dotyčný si myslí, že zná hip hop, ale slyšel v životě jen například 50centa, nebo Rytmuse. V horším případě neslyšel ani to, jeho nenávist vznikla na základě toho, že ve městě potkal partu kluků v hiphopových hadrech co mu sprostě nadávali.
klíčová slova:


anti hip hop
rap
anti metal rock punk